Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase

gliss-kur-ultimate-color-bi-phase

1. Pred použitím…

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase oil je navrhnutý pre farbené vlasy, ktorým chýba lesk. Produkt chráni farbu a zabraňuje škodlivým účinkom slnečného žiarenia. Vychádza v kapacite 100 ml. Prípravok má ľahučkú formulu, ktorá sa má aplikovať na vlasy pomocou špeciálneho rozprašovača. Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase sa dá kúpiť v mnohých drogériách a online obchodoch.

2. Ingrediencie

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase obsahuje marhuľový olej. Je bohatý na draslík, vlákninu, vitamíny A, C, E a kyseliny olejovú a linolejovú. Látky v ňom obsiahnuté majú uzdravujúce a skrášľujúce schopnosti. Medzi aktívnymi ingredienciami nájdete aj: alkoholy, glycerín, keratín, kyselinu mliečnu a iné látky, ako sú farbivá a vône. A predsa, nemali by ho používať osoby s citlivou pokožkou hlavy, a to kvôli obsahu glycerínu.

3. Účinky a vlastnosti

Tento dvojfázový olej poskytuje ochranu. Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase uchováva prirodzenú farbu vlasov, ako aj tú, ktorú ste získali ich nafarbením. Nielenže zvýrazňuje odtieň prirodzenej a umelej farby, ale aj zaručuje jej zdravý lesk. Kozmetika spevňuje aj štruktúru prameňov a vyhladzuje ich povrch. Ba čo viac, Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase obsahuje UV filter, ktorý chráni pramienky pred škodlivým UVA/UVB žiarením a zabraňuje vysúšaniu a podráždeniu pokožky hlavy.

4. Aplikácia

Ako napovedá samotný názov, Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color je dvojfázovým prípravkom. Preto nezabudnite pred každou aplikáciou fľaštičku dobre pretrepať. Obe vrstvy sa musia spojiť. Produkt si nasprejujte na (buď suché alebo vlhké) pramene asi zo vzdialenosti 15 cm. Produkt im dodá lesk a ostane dlhšie na ich povrchu. Avšak, ak sa vám prípravok dostane do očí, okamžite ho vymyte vlažnou vodou – takto sa vyhnete ich podráždeniu. Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase skladujte na tmavom mieste, aby ste udržali jeho cenné vlastnosti.

5. Konzistencia, efektívnosť a vôňa

Olej Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase má dve časti. Ľahšia vrstva je biela a nachádza sa na povrchu druhej – ťažšej a bezfarebnej. Prípravok vydrží asi šesť mesiacov používania. Má peknú, príjemnú, nedráždivú vôňu, ktorá sa krátko po aplikácii vytratí.

Z akých dôvodov sa vám bude páčiť Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase?

  • chráni farbu vlasov
  • chráni vlasy pred škodlivým UV žiarením
  • obsahuje marhuľový olej
  • dvojfázový produkt
  • príjemná vôňa

Z akých dôvodov sa vám nebude páčiť like Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase?

  • obsahuje glycerín, ktorý môže dráždiť alebo privodiť nadmerné vylučovanie séba
  • môže vám podráždiť oči
  • nezaručuje výživu a spevnenie vnútornej štruktúry vlasov
  • pôsobí len na povrchu vlasov