Nanoil vlasový olej

Nanoil vlasový olej

1.Pred použitím…

Nanoil Hair Oil má všestranné účinky. Výrobca vyvinul tri typy produktu tak, aby sa mohli starať o rôzne typy vlasov a pomôcť prekonať rôzne problémy s vlasmi a pokožkou hlavy. Môžete si vybrať z Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou a Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Prípravok si je možné zakúpiť online, na oficiálnej webovej stránke. Jedna fľaša obsahuje 100 ml kozmetiky.

2. Ingrediencie

Zloženie každého vlasového oleja Nanoil ladí s rôznym typom vlasov. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou obsahuje: borovicový olej, kokosový olej, argánový olej, ricínový olej, bambucké maslo, marakujový olej, babassu olej, monoi olej, maslo cupuacu, ako aj Kerastim, Baicapil, pantenol, vitamíny A a E a UV faktor. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou sa skladá z argánového oleja, marulového oleja, jojobového oleja, marakujového oleja, kokosového oleja, Kerastimu, Baicapilu, hodvábu, vitamínu A a E, UV filtra. Vo verzii pre vlasy s vysokou pórovitosťou nájdete: mandľový olej, púpalkový olej, avokádový olej, marakujový olej, bavlníkový olej, Pantenol, keratín, lanolín, Kerastim, Baicapil, UV faktor, vitamín E a hodváb.

3. Účinky a vlastnosti

Vlasový olej Nanoil sa postará o vlasy a pokožku hlavy. Prípravok regeneruje poškodené pramene, poskytuje ochranu pred vysokými teplotami, voľnými radikálmi a inými škodlivými vonkajšími faktormi. Vlasový olej Nanoil hydratuje dehydrované vlasy, poskytuje cibuľkám mnohé živiny a skrášľuje pokožku hlavy. Produkt tiež dodáva mdlým pramienkom lesk, upokojuje krepovatejúce a elektrizujúce vlasy, krotí neposlušné pramene. Vďaka prípravku sa vlasy ľahšie rozčesávajú a ľahšie sa vytvára pekný účes.

4. Aplikácia

Vlasový olej Nanoil sa dá použiť rôznymi spôsobmi. Môžete ho aplikovať na suché alebo vlhké vlasy. Bude dobre fungovať po fénovaní ako vyhladzujúci a dokončujúci krok. Ba čo viac, je možné ho kombinovať s vašimi obľúbenými vlasovými maskami, kondicionérmi alebo sérami pre posilnenie ich účinkov. Aby ste zabránili vypadávaniu vlasov a podporili rast vlasov, votrite vlasový olej Nanoil do pokožky hlavy.

5. Konzistencia, efektívnosť a vôňa

Nanoil Hair Oil má jemnú formulu. Ľahko sa aplikuje a rýchlo sa absorbuje bez naťahovania vlasov. Jedna fľaštička s objemom 100 ml bude stačiť na dlhú kúru, ktorá prinesie úžasné účinky. Vôňa vlasového oleja Nanoil je svieža a príjemná.

Prečo sa vám páči vlasový olej Nanoil?

  • Stará sa o vlasy a pokožku hlavy
  • Hydratuje, vyhladzuje a dodáva prameňom lesk
  • Chráni vlasy pred poškodením
  • Posilňuje a regeneruje pramene
  • Zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov
  • Aplikácia produktu je veľmi jednoduchá a zaberá len minútu
  • Olej obsahuje prírodné ingrediencie a množstvo dodatočných prospešných ingrediencii
  • Je veľmi efektívny
  • Má ľahučkú konzistenciu

Prečo sa vám nepáči vlasový olej Nanoil?

  • niektorí ľudia uprednostňujú silnejšiu vôňu