Macadamia Healing Oil treatment

macadamia-healing-oil-treatment

1.Pred použitím…

Macadamia Healing Oil Treatment je určený pre starostlivosť o poškodené vlasy, ktorým chýba lesk. Hlavnou úlohou produktu je: dodať lesk, hydratovať, regenerovať, vyživiť a vyhladiť. Jedno balenie obsahuje 125 ml tekutiny. Fľaštička má veľmi pohodlný a ľahko použiteľný rozprašovač. Produkt si môžete objednať z oficiálnej webovej stránky alebo z mnohých online obchodov.

2. Ingrediencie

Ako napovedá názov produktu, jeho hlavnou ingredienciou je makadamiový olej. Má omladzujúce, regeneračné, vyživujúce a skrášľujúce vlastnosti. Druhou veľmi významnou ingredienciou je argánový olej. Asi nie je potrebné opisovať jeho prospešné vlastnosti, pretože ho dobre pozná každý vlasový nadšenec. Olej obsahuje vitamíny A a E, skvalén a prirodzený UV faktor. Ba čo viac, produkt sa tiež skladá zo zmäkčujúcich látok, silikónov, vôní a farbív.

3. Účinky a vlastnosti

Macadamia Healing Oil Treatment má regeneračné a vyživujúce vlastnosti. Dodáva vlasom hladkosť a lesk. Prípravok uľahčuje rozčesávanie a ľahšie sa s ním upravujú vlasy. Vďaka ľahučkej formule nezaťažuje vlasy a ľahko sa absorbuje. Macadamia Healing Oil Treatment zabraňuje blednutiu farbených vlasov a predlžuje trvácnosť farby. Produkt aj chráni pramene a pokožku hlavy pred škodlivým slnečným žiarením a skracuje čas schnutia.

4. Aplikácia

Použitie Macadamia Healing Oil Treatment je veľmi rýchle a ľahké. Jednoducho naneste malé množstvo prípravku na suché alebo vlhké vlasy. Aby ste ho rovnomerne rozniesli prečešte si vlasy s hrebeňom, ktorý má nahusto poukladané zúbky. Môžete ho aj pridať do svojej obľúbenej masky a kondicionéra na vlasy. Takto zlepšíte účinky všetkých produktov. Ba čo viac, ak sa chcete uistiť, že farba rovnomerne pokrýva celé vlasy, použite Macadamia Healing Oil Treatment.

5. Konzistencia, efektívnosť a vôňa

Macadamia Healing Oil Treatment má olejovú a hustú, trochu hutnú konzistenciu. Je veľmi efektívny; jedna fľaštička vystačí na viac ako šesť mesiacov pravidelného používania. Jeho sladká a príjemná vôňa sa na vlasoch dlho neudrží. Preto by túto jeho črtu mali oceniť najmä osoby, citlivé na vôňe.

Z akých dôvodov sa vám bude páčiť Macadamia Healing Oil Treatment?

  • regeneruje, hydratuje a vyživuje vlasy
  • vyhladzuje pramene a dodáva im lesk
  • obsahuje makadamiový olej bohatý na vitamíny, minerály
  • obsahuje prirodzený UV faktor
  • je veľmi efektívny

Z akých dôvodov sa vám nebude páčiť Macadamia Healing Oil Treatment?

  • je príliš olejový a hustý
  • jeho sladká vôňa môže dráždiť citlivých ľudí