L’Oreal Mythic Oil

loreal-mythic-oil

1.Pred použitím…

L’Oreal Mythic Oil sa odporúča pre starostlivosť o všetky typy vlasov. Jeho hlavnou úlohou je dodať vlasom lesk, hladkosť a zabraniť krepovateniu. Jedna fľaštička obsahuje 100 ml produktu. Balenie je vybavené ľahko použiteľnou pumpičkou. Prípravok je dostupný vo väčšine drogérii a v online obchodoch.

2. Ingrediencie

Avokádový a hroznový olej sú dvoma najvýznamnejšími zložkami L’Oreal Mythic Oil. Prvá z nich sa často označuje aj za olej siedmich vitamínov. Vyživuje, hydratuje a regeneruje. Avokádový olej sa stará o vlasy, ako aj o pokožku hlavy. Posilňuje vlasové cibuľky a zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov. Druhá zložka – hroznový olej – je prírodný antioxidant. Zjemňuje, posilňuje a vyživuje pokožku hlavy. Ba čo viac, oleje prítomné v L’Oreal Mythic Oil obsahujú mastné kyseliny: omega – 3 a omega – 6. Tieto látky majú prospešný vplyv na kondíciu pokožky hlavy. Navyše sa produkt tiež skladá zo silikónov a vôní.

3. Účinky a vlastnosti

L’Oreal Mythic Oil má všetranné použitie. Počas prvej aplikácie vyživuje aj pramene, aj pokožku hlavy. Dodáva pramienkom zdravý lesk a robí ich krásnymi. Prípravok krotí neposlušné pramene a uľahčuje styling. L’Oreal Mythic Oil hydratuje pokožku hlavy, vlasy, posilňuje vlasové cibuľky a spomaľuje vypadávanie vlasov. Vďaka vitamínom a minerálom obsiahnutým v produkte budú vaše vlasy zdravé a očarujúce. Vlasy budú jemné a hodvábne na dotyk.

4. Aplikácia

Používanie L’Oreal Mythic Oil je veľmi jednoduché. Produkt sa môže aplikovať na suché alebo mokré vlasy. Ak máte husté a dlhé vlasy použite jednu alebo dve dávky. Ak máte riedke a krátke pramene, naneste polovičnú dávku. Produkt rovnomerne naneste na celé vlasy a votrite do končekov. Hneď po absorbovaní prípravku si ako zvyčajne vyfénujte a stylujte vlasy. Ba čo viac, prípravok tiež môžete aplikovať na končeky vlasov, aby ste ich ochránili pred nadmerným vysúšaním a poškodením.

5. Konzistencia, efektívnosť a vôňa

L’Oreal Mythic Oil má polotekutú konzistenciu, ktorá nezaťažuje nadmerne vlasy. Produkt je veľmi efektívny – jedna fľaštička vám vystačí počas niekoľkých mesiacov pravidelného používania. Prípravok má ľahkú kvetinovú vôňu, ktorá sa krátko po aplikácii vyparí.

Z akých dôvodov sa vám bude páčiť L’Oreal Mythic Oil?

  • poskytuje odolnosť,
  • krotí neposlušné, krepovatejúce a elektrizujúce pramene
  • obsahuje oleje bohaté na vitamíny a minerály
  • olej sa môže aplikovať na suché a vlhké vlasy
  • formula nezaťažuje vlasy
  • produkt je efektívny
  • má ľahkú a príjemnú vôňu
  • dostupný v každej drogérii

Z akých dôvodov sa vám nebude páčiť L’Oreal Mythic Oil?

  • vôňa by mohla trvať dlhšie