Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil

kardashian-beauty-black-seed-dry-oil

1. Pred použitím…

Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil sa odporúča pre suché, poškodené, dlhé a farbené vlasy. Hlavnými vlastnosťami prípravku sú: vyhladenie, upokojenie podráždenia, regenerácia a hydratácia. Jedno balenie obsahuje 15 ml prípravku. Fľaštička nie je vybavená žiadnym aplikátorom. Olej sa dá zakúpiť online a v mnohých parfumériách.

2. Ingrediencie

Hlavnou ingredienciou prípravku od sestier Kardashianových je olej z čiernej rasce. Tento unikátny preparát obsahuje omega – 3, omega – 6, omega – 9 mastné kyseliny, vitamín E, betakarotén, biotín, mikroživiny a antioxidanty. Ba čo viac, čierna rasca má uzdravujúce schopnosti. Hovorí sa, že lieči lupiny a redukuje nadmerné vylučovanie séba. Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil obsahuje tiež prírodný hodváb, silikóny, zmäkčujúce látky, farbivá a vône.

3. Účinky a vlastnosti

Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil má regeneračné a vyhladzujúce účinky – obnovuje poškodené pramene a uzatvára kutikuly. Tiež im dodáva lesk, hydratáciu a odolnosť. Vlasy sa oveľa ľahšie rozčesávajú a upravujú tak, ako ste vždy chceli. Prípravok sa rýchlo absorbuje a nezanecháva na povrchu vlasov žiadnu mastnú vrstvu. Taktiež zabraňuje štiepeniu končekov, krepovateniu a elektrizovaniu. Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil pomáha liečiť lupiny a upokojuje akékoľvek podáždenie pokožky hlavy.

4. Aplikácia

Používanie Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil je mimoriadne jednoduché, napriek tomu, že fľaštička nie je vybavená rozprašovačom. Ak chcete mať hodvábne hladké a lesklé vlasy, používajte prípravok po šampónovaní a fénovaní. Ak chcete mať hydratované vlasy, votrite ho do prameňov pred použitím fénu. Mali by ste si aj zapamätať, že pred každou aplikáciou ho musíte nahriať v dlaniach. Toto malé balenie (len 15 ml) vám nevydrží dlho. Po dvoch až troch mesiacoch si budete musieť kúpiť ďalšiu fľaštičku.

5. Konzistencia, efektívnosť a vôňa

Čo to znamená, že Kardashian Beauty Black Seed Oil je suchý olej? Takýto produkt sa rýchlo absorbuje a dodáva vlasom lesk bez toho, aby na nich zanechal lepkavú vrstvu. K jedinej aplikácii vám stačí jedna kvapka produktu. Ak ho chcete používať takto – produkt vám vydrží dlhšie. Čo sa týka vône – navrhli ju sestry Kardashianové.

Z akých dôvodov sa vám bude páčiť Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil?

  • regeneruje, hydratuje a upokojuje podráždenú pokožku hlavy
  • obsahuje olej z čiernej rasce
  • je to suchý olej
  • rýchlo sa absorbuje

Z akých dôvodov sa vám nebude páčiť Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil?

  • malá kapacita
  • nie je efektívny
  • pre dosiahnutie lepších výsledkov si musíte kúpiť ďalšiu fľaštičku
  • dostupný len vo veľkých parfumériách a online