Isana Professional Haare Oil Care

isana-professional-haare-oil-care

1. Pred použitím…

Isana Professional Haare Oil Care sa odporúča pre starostlivosť o suché vlasy s rozštiepenými končekmi. Prípravok vyhladzuje pramene a zabraňuje ďalšiemu poškodeniu. Vychádza vo fľaštičke s 200 ml produktu. Balenie je vybavené ľahko použiteľnou pumpičkou. Olej sa dá zakúpiť v každej drogérii alebo v obchode so skrášľujúcimi a vlasovými doplnkami.

2. Ingrediencie

Hlavnou ingredienciou Isana Professional Haare Oil Care je argánový olej a bambucké maslo. Argánový olej obsahuje prírodné antioxidanty, má regeneračné a vyživujúce schopnosti. Bambucké maslo má silné hydratačné vlastnosti a odporúča sa pre starostlivosť o vlasy s nízkou pórovitosťou, ktoré nie sú suché a majú rozštiepené končeky. Ak použijete produkt nesprávne, môže vám priniesť viac škody ako úžitku.

3. Účinky a vlastnosti

Isana Professional Haare Oil Care regeneruje a hydratuje končeky vlasov a zabraňuje ich ďalšiemu poškodeniu. Dodáva im lesk a robí ich hladkými. Produkt tiež chráni končeky vlasov počas fénovania, vyrovnávania a natáčania. Ak ho používate pravidelne, časté stylingové procedúry už nebudú pre nich hrozbou. Produkt však môže zamastiť vašu pokožku hlavy, a preto je lepšie, ak sa nepoužíva na celé vlasy. Nanešťastie, Isana Professional Haare Oil Care nezlepšuje celkovú kondíciu pokožky hlavy a nevyživuje vlasy do hĺbky, ale poskytuje im len okamžitú, dočasnú ochranu.

4. Aplikácia

Používanie Isana Professional Haare Oil Care je veľmi jednoduché. Fľaštička je vybavená pumpičkou. Produkt by sa mal nanášať v malých množstvách – príliš veľa prípravku môže vlasy zamastiť. Výrobca ho odporúča používať po celej dĺžke vlasov a na ich končeky. Uskladňujte ho na tienistom mieste, aby ste ho chránili od priameho slnečného žiarenia. Nemusíte sa obávať ani vtedy, ak uvidíte na dne fľaštičky usadeninu. Je to úplne normálny jav, ktorý sa týka obsahu olejov.

5. Konzistencia, efektívnosť a vôňa

Isana Professional Haare Oil Care vám vystačí na ročnú kúru. Má polotekutú konzistenciu, ktorá sa ľahko nanáša na celé vlasy. Nanešťastie, jeho nepríjemná vôňa môže niektorých užívateľov odradiť.

Z akých dôvodov sa vám bude páčiť Isana Professional Haare Oil Care?

  • chráni končeky vlasov
  • obsahuje argánový olej a bambucké maslo
  • ľahko sa aplikuje
  • je efektívny

Z akých dôvodov sa vám nebude páčiť Isana Professional Haare Oil Care?

  • môže zamastiť pokožku hlavy a vlasy
  • nepríjemná vôňa
  • dočasné účinky
  • neposkytuje komplexnú starostlivosť
  • ak nie je správne uskladnený (chránený pred priamym slnečným svetlom) môže stratiť svoje vzácne schopnosti