Dove Pure Care Dry Oil

dove-pure-care-dry-oil

1. Pred použitím…

Dove Pure Care Dry Oil sa odporúča pre všetky typy vlasov. Hlavnými vlastnosťami prípravku sú: výživa, ochrana a zjemnenie. V jednej fľaštičke je 100 ml, a tá je vybavená veľmi malou pumpičkou. Produkt je dostupný v každej drogérii.

2. Ingrediencie

Kokosový, mandľový, slnečnicový, palmový a makadamiový olej sú najdôležitejšími zložkami produktu. Starajú sa o všetky typy vlasov a pokožky hlavy. Dokážu robiť zázraky. Avšak ľudia s citlivou pokožkou hlavy a mimoriadne poškodenými vlasmi by nemali používať Dove Pure Care Dry Oil. Na začiatku zoznamu zložiek nájdete parafínový vosk, ktorý môže narušiť činnosť mazových žliaz a spôsobiť podráždenie. Produkt tiež obsahuje silikóny, alkoholy a vône.

3. Účinky a vlastnosti

Vďaka Dove Pure Care Dry Oil sú vaše vlasy vyživené, jemné a hladké. Napriek prítomnosti parafínu má ľahučkú formulu – nezanecháva mastný film na povrchu vlasov. Prípravok chráni vlasy a pokožku hlavy pred škodlivými vonkajšími faktormi, ako aj mechanickým a chemickým poškodením. Ak používate produkt pravidelne, môžete očakávať pôsobivé výsledky.

4. Aplikácia

Po prvé, naneste tri alebo štyri dávky prípravku na svoje dlane a zohrejte ich trením. Následovne ho rovnomerne naneste na čisté vlasy. Začnite od strednej dĺžky vlasov nadol a sústreďte sa na končeky. Potom si vyfénujte a upravte vlasy ako chcete. Ak sa prípravok dostane do očí, okamžite ich vymyte studenou vodou. Dove Pure Care Dry Oil môžete používať aj inak. Pre vyživenie prameňov ho na nich naneste pred šampónovaním. Asi po 30 minútach ho opláchnite a umyte si vlasy. Pre hydratovanie a dodanie odolnosti vlasom ho naneste na čisté pramene. Produkt používajte každý deň alebo ako prídavok k maskám a kondicionérom pre posilnenie vlasov.

5. Konzistencia, efektívnosť a vôňa

Vôňa Dove Pure Care Dry Oil je veľmi intenzívna a niekoho môže dráždiť. Konzistencia je ľahučká a rýchlo sa absorbuje. Nezaťažuje vlasy ani ich nezlepuje. Produkt je veľmi efektívny – jedno balenie vystačí asi na rok používania.

Z akých dôvodov sa vám bude páčiť Dove Pure Care Dry Oil?

  • vyživuje a chráni poškodené vlasy
  • dodáva im lesk a jemnosť
  • obsahuje kokosový, mandľový, slnečnicový, palmový a makadamiový olej
  • veľká škála použitia prípravku
  • veľmi efektívny produkt
  • ľahučká konzistencia, rýchlo sa absorbuje

Z akých dôvodov sa vám nebude páčiť Dove Pure Care Dry Oil?

  • parafín môže dráždiť
  • dráždivá vôňa
  • len pravidelným používaním dosiahnete želané účinky