Davines OI Oil

davines-ol-oil

1. Pred použitím…

Davines Ol Oil je určený pre osoby s mdlými vlasmi s rozštiepenými končekmi. Hlavnou úlohou produktu je obnoviť lesk prameňov, vyživiť ich, vyhladiť a regenerovať rozštiepené končeky. Jedna fľaštička obsahuje 135 ml prípravku. Rozprašovač sa nie veľmi pohodlne používa. Davines Ol Oil si môžete zakúpiť online.

2. Ingrediencie

Davines Ol Oil sa skladá zo silikónových olejov a roucou oleja. Prvé pokrývajú povrch prameňov vrstvou, ktorá ich chráni pred vysokými teplotami, znečistením, nečistotami a inými škodlivými látkami. Roucou olej regeneruje a pôsobí proti voľným radikálom. Zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov, dodáva im odolnosť a zabraňuje predčasnému starnutiu. Zloženie tiež obsahuje silikóny, UV filtre a vône.

3. Účinky a vlastnosti

Davines Ol Oil sa stará o poškodené vlasy. Poskytuje im lesk a hladkosť. Vďaka nemu sú pramene hladké na dotyk. Produkt zabraňuje zamotávaniu a uľahčuje rozčesávanie a úpravu vlasov. Predchádza aj krepovateniu a elektrizovaniu. Vďaka antioxidantom v zložení chráni Davines Ol Oil vlasy a pokožku hlavy pred voľnými radikálmi, škodlivým slnečným žiarením, nečistotami a iným znečistením z ovzdušia. Zaujímavé je, že balenie produktu sa dá recyklovať.

4. Aplikácia

Použitie Davines Ol Oil môže spôsobovať menšie problémy. Prečo? Aplikátor je veľmi malý a produkt musíte nahnúť, aby ste z neho dostali prípravok. A ako ho nanášať na pramene? Najlepšie je, ak sa produkt používa pred fénovaním a stylingom po šampónovaní. Avšak môžete ho aplikovať aj na suché vlasy. Takto budú vaše vlasy, hlavne končeky, chránené pred vysokými teplotami. Naneste pár kvapiek produktu na vlasy každý večer pred spaním.

5. Konzistencia, efektívnosť a vôňa

Davines Ol Oil má ľahučkú formulu, ktorá nezaťažuje vlasy a rýchlo sa absorbuje. Je to veľmi účinný prípravok – vydrží počas šesť mesačnej kúry. Ako opísať jeho vôňu? Je dosť unikátna, môžete v nej cítiť vanilku a sladkú vôňu kvetov annatto.

Z akých dôvodov sa vám bude páčiť Davines Ol Oil?

  • regeneruje a vyživuje končeky vlasov
  • vyhladzuje a dodáva lesk
  • obsahuje silikóny, roucou olej a UV filter
  • má ľahučkú formulu, ktorá nezaťažuje vlasy
  • produkt je efektívny
  • má peknú vôňu

Z akých dôvodov sa vám nebude páčiť Davine Ol Oil?

  • aplikácia môže byť problémová
  • malý, nepraktický aplikátor