Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil

biosilk-hydrating-therapy-maracuja-oil

1. Pred použitím…

Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil sa odporúča hlavne pre suché, poškodené, farbené a dlhé vlasy. Jeho hlavnou úlohou je hydratovať, regenerovať a posilniť. Vychádza s kapacitou 15 ml, vo fľaštičke bez priloženého aplikátora. Balenie je zabezpečené len plastovým obalom a vrchnákom. Prípravok je všeobecne dostupný; môžete si ho zakúpiť v drogérii, malých kozmetických obchodoch alebo aj v obchodoch so zlacneným tovarom.

2. Ingrediencie

Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil obsahuje olej z passion fruit – exotické ovocie, ktoré rastie v Južnej Amerike. Táto rastlina je bohatá na omega – 6 mastné kyseliny a vitamíny A, K a E. Je ideálný pre starostlivosť o pokožku tváre, tela, vlasy a nechty. Zaujímavé je, že v Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil nenájdete žiadne alkoholy ani iné látky, ktoré by mohli vysušovať vaše pramene. Naopak, tento prípravok sa skladá z proteínov a silikónov, ktoré majú vyživujúce a ochranné vlastnosti.

3. Účinky a vlastnosti

Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil má hydratujúce a vyživujúce schopnosti. Regeneruje rozštiepené končeky, vyhladzuje pramene a dodáva im lesk. Prípravok uľahčuje aj styling. Vďaka obsahu vitamínov a iných aktívnych ingrediencii zlepšuje celkovú kondíciu a vzhľad vlasov. Taktiež aj skvelo vonia a môže byť lacnejšou náhradou luxusných produktov s rovnakými účinkami a vlastnosťami.

4. Aplikácia

Nanešťastie, Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil nebol vybavený žiadnym aplikátorom. Preto buďte pri jeho používaní opatrná, aby ste z neho nevyliali veľké množstvo. Používajte ho pred a po šampónovaní na suché alebo vlhké vlasy. Poriadne ho votrite od strednej dĺžky vlasov nadol a sústreďte sa na končeky vlasov. Balenie je veľmi malé, a práve preto si ho budete musieť kupovať každé dva mesiace.

5. Konzistencia, efektívnosť a vôňa

Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil má veľmi peknú vôňu. Môžete v nej zacítiť exotickú vôňu passion fruit. Avšak nie je to efektívny produkt – jedna fľaštička obsahuje len pár ml. Má jemnú formulu, ktorá na povrchu vlasov nezanecháva ťažkú vrstvu.

Z akých dôvodov sa vám bude páčiť Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil?

  • hydratuje, regeneruje a posilňuje
  • obsahuje exotický plod Mučenky
  • veľmi pekná vôňa
  • ľahučká konzistencia, ktorá nezaťažuje vlasy
  • všeobecne dostupný

Z akých dôvodov sa vám nebude páčiť Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil?

  • fľaštička bez rozprašovača/aplikátora
  • nie veľmi efektívny
  • účinky sú krátkodobé
  • malá kapacita núti zákazníka kúpiť ďalšiu fľaštičku každé dva mesiace
  • s častým nákupom sa zvyšuje cena.